ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Την Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020 καλούνται όλα τα μέλη της ΑΚΑ Δελφίνια Πτολεμαΐδας στο χώρο του Κυλικείου στο δημοτικό κολυμβητήριο Πτολεμαΐδας και ώρα 19:00 για την κοπή της πίτας.
Από το Δ.Σ.
Νέα επιχείρηση εξαπάτησης στην Πτολεμαΐδα – Επιτήδειοι παριστάνουν τους υπαλλήλους του Δήμου Εορδαίας
|
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Την Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020 καλούνται όλα τα μέλη της ΑΚΑ Δελφίνια Πτολεμαΐδας στο χώρο του Κυλικείου στο δημοτικό κολυμβητήριο Πτολεμαΐδας και ώρα 19:00 για την κοπή της πίτας.
Από το Δ.Σ.
25ης Μαρτίου 15, Πτολεμαΐδα 502 00
Τα τελευταία νέα μας στέλνονται στο email σας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώριση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστότοπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Το Αυστηρά Απαραίτητο Cookie θα πρέπει να είναι ανά πάσα στιγμή ενεργοποιημένο, ώστε να μπορούμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για τις ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα πρέπει να ενεργοποιείτε ή να απενεργοποιείτε ξανά τα cookies.
Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την Πολιτική Προστασίας Δεδομένων.